Зимова шина Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V 215/45 R18 89 V 215/45 R18 93 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V
Усі ціни 27 →Шина Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V | 6 071 грн. |
Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V | 6 510 грн. |
Kumho WINTERCRAFT WP72 215/45 R18 89V (98063663) | 6 000 грн. |
Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V | 7 081 грн. |
Kumho WinterCraft WP72 (215/45R18 89V) | 6 283 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V
Ціни на Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V | від 5 491 грн. | 27 пропозицій | ||
Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 93V | від 5 402 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →