Всесезонна шина Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T
Відео 5Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T
Усі ціни 22 →Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T | 1 992 грн. |
Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T | 1 965 грн. |
Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T | 2 103 грн. |
Kumho Solus HA31 (175/70R13 82T) | 1 900 грн. |
Всесезонные шины Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T 1000836062 | 2 030 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →