Літня шина Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H 235/50 R19 99 H 235/50 R19 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H
Усі ціни 26 →Шина Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H | 3 073 грн. |
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H | 3 171 грн. |
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H | 3 200 грн. |
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H | 3 128 грн. |
Kumho Crugen HP71 (235/50R19 99H) | 3 117 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Не рекомендую. розрекламована модель. Тисяч 60 я думаю вона не пройде Va Na Ni Da Ki: користуюся Kumho Crugen HP71 235/60 R17 102V кілька місяців
Видимо у тебя другая резина. У меня этой резине уже 13 лет, прошла 120тыс., сыпаться начала на 100тыс. На машине это была заводской резиной. |
Додати відгук
Модификації Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H
Ціни на Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H |
---|---|---|---|---|
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H | від 3 070 грн. | 26 пропозицій | ||
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 103V | від 5 700 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →