Літня шина Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V
Відео 9Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V 205/60 R16 92 V 205/60 R16 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V
Усі ціни 20 →Шина Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V | 2 740 грн. |
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V | 2 910 грн. |
Летние шины Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V 1002013632 | 3 508 грн. |
Kumho Ecsta PS71 (205/60R16 92V) | 2 912 грн. |
KUMHO Ecsta PS71 205/60R16 92V | 2 998 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V
Ціни на Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V | від 2 740 грн. | 20 пропозицій | ||
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V | від 4 157 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →