Літня шина Kumho Ecsta X3 KL17 255/50 R19 103W
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta X3 KL17 255/50 R19 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta X3 KL17 255/50 R19 103W
Шина Kumho Ecsta X3 KL17 255/50 R19 103W | 3 769 грн. |
Kumho Ecsta X3 KL17 255/50 ZR19 103W | 3 906 грн. |
Kumho Ecsta X3 KL17 255/50 R19 103W | 3 770 грн. |
Kumho Ecsta X3 KL17 255/50 R19 103W 47360 | 5 766 грн. |
Kumho Ecsta X3 KL17 255/50 ZR19 103W | 3 960 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →