Литий диск Kyowa Racing 347 6,5x15/5x105 ET38 DIA56,6
від 2 940 до 3 410 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Kyowa Racing 347 1
Характеристики
Kyowa Racing 347 6,5x15/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyowa Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyowa Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kyowa Racing 347 6,5x15/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
Диски Kyowa KR347 6,5x15 5x105 ET38 DIA56,6 (HPB) | 2 967 грн. |
Kyowa Racing KR-347 6.5x15 5x105 ET38 DIA56.6 HS | 3 410 грн. |
KYOWA KYOWA KR 347 HPB R15 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 | 3 192 грн. |
KyoWa Racing 347 HPB (PCD5x105.0 R15 J6.5 ET38 DIA56.6) | 2 940 грн. |
Kyowa Racing KR-347 6.5x15 5x105 ET38 DIA56.6 HS | 3 164 грн. |
Kyowa Racing KR-347 (R15 W6,5 PCD5x105 ET38 DIA56,6) 1896916 | 2 946 грн. |
Диск Kyowa Racing KR-347 Hyper silver R15 W6,5 PCD5x105 ET38 DIA56,6 | 3 050 грн. |
Диск Kyowa Racing KR-347 6.5x15 5x105 ET38 DIA56.6 HS | 3 357 грн. |
Закрити
Схожі