Литий диск Kyowa Racing 640 7,5x17/5x100 ET40 DIA73,1
від 4 356 до 5 467 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Kyowa Racing 640 1
Характеристики
Kyowa Racing 640 7,5x17/5x100 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyowa Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyowa Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kyowa Racing 640 7,5x17/5x100 ET40 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Kyowa KR640 R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA73.1 (TMBK) 1001140996 | 4 393 грн. |
Kyowa KR640 (R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA73.1) TMBK | 4 570 грн. |
Диски Kyowa KR640 7,5x17 5x100 ET40 DIA73,1 (TMBK) | 4 392 грн. |
Kyowa Racing 640 (7.5J x 17 5x100 ET40 DIA73.1) TMBK | 4 510 грн. |
Диск Kyowa Racing KR-640 TMBK R17 W7,5 PCD5x100 ET40 DIA73,1 | 4 878 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі