Літня шина Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W Seal
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W Seal
Усі ціни 8 →Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W ContiSeal | 5 205 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W ContiSeal | 5 170 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W ContiSeal | 5 108 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 (225/55R17 97W Seal) | 6 218 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W C*S 66089 | 5 330 грн. |
ще 3 пропозиції
3 2 18 43 |
Шина шикарна. Стійка до аквапланування, дорогу тримає відмінно. дуже хороший накат, економічна по паливу, боковини в міру м'які схильні більше до жорстких, тихі-тихі одним словом все супер. Всі. Їх немає Валерий Валерий: користуюся Continental ContiPremiumContact 5 205/60 R16 96V більше року |
У жодному разі не ставити на машину нічого При найменших ямках бічні порізи, знос у разового контрацептиву довше |
Киа черато. Два сезона по 15000. Износ-должно хватить еще на два. Реально Премиум во всем! Полное удовольствие от вождения на дальних переходах. Отличная модель ,если часть вашей жизни проходит на трассе в дальних переходах, обеспечивающая безопасность, тишину и расслабленное без напряжений управление. Цена. В городе всех достоинств не оценить, поэтому если километраж в основном по городу, можно приобрести что-то подешевле. |
Показано 3 з 68 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W Seal
Ціни на Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W Seal |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97V | від 5 428 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97V Volvo | від 6 283 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W | від 4 521 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W BMW/Mini | від 4 230 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W Seal | від 5 108 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y | від 5 482 грн. | 35 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Audi | від 5 631 грн. | 19 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | від 5 827 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Seal | від 5 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 101W | від 6 653 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 101W Jaguar | від 6 408 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →