Литий диск Kyowa Racing 682 8x19/5x114,3 ET45 DIA73,1
від 8 316 до 10 438 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Kyowa Racing 682 1
Характеристики
Kyowa Racing 682 8x19/5x114,3 ET45 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyowa Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyowa Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kyowa Racing 682 8x19/5x114,3 ET45 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Kyowa KR682 R19 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA73.1 (CHP1) 1001141004 | 8 386 грн. |
Диски Kyowa KR682 8x19 5x114,3 ET45 DIA73,1 (CHP1) | 8 385 грн. |
Kyowa KR682 (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET45 DIA73.1) CHP1 | 8 994 грн. |
Kyowa Racing KR-682 8x19 5x114.3 ET45 DIA73.1 CHP1 | 8 750 грн. |
Kyowa Racing 682 (8J x 19 5x114.3 ET45 DIA73.1) CHP1 | 8 610 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі