Літня шина Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W
Усі ціни 50 →Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W XL | 7 225 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W XL | 7 870 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W XL | 7 895 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 (255/50R19 107W) | 6 313 грн. |
Летние шины Michelin Latitude Sport 3 255/50 ZR19 107W XL 1000562152 | 7 238 грн. |
ще 20 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103W | від 7 225 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y | від 7 472 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y Mercedes-AMG | від 7 938 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y Mercedes-Benz | від 10 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y Porsche | від 7 604 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W | від 6 195 грн. | 50 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W Mercedes-Benz | від 6 221 грн. | 18 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W Run Flat | від 8 700 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →