Літня шина Petlas Explero PT431 255/50 R19 107V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Explero PT431 255/50 R19 107V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Explero PT431 255/50 R19 107V
Усі ціни 36 →Шина Petlas Explero PT431 H/T 255/50 R19 107V XL | 4 065 грн. |
Petlas Explero PT431 H/T 255/50 R19 107V XL | 4 028 грн. |
Petlas Explero PT431 H/T 255/50 R19 107V XL | 4 248 грн. |
Petlas Explero PT431 255/50 R19 107V XL | 4 150 грн. |
Petlas Explero PT431 (255/50R19 107V) | 4 136 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Petlas Explero PT431 255/50 R19 107V
Ціни на Petlas Explero PT431 255/50 R19 107V |
---|---|---|---|---|
Petlas Explero PT431 255/50 R19 107V | від 3 810 грн. | 36 пропозицій | ||
Petlas Explero PT431 255/50 R19 107W | від 12 098 грн. | 1 пропозиція | ||
Petlas Explero PT431 255/50 R19 107W Run Flat | від 8 763 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →