Фляга-термос Laken Futura 0.75 0.75 л
Laken Futura 0.75 0.5 л0.75 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Futura 0.75 0.75 л
Усі ціни 6 →Термофляга Laken Futura 750 мл black TE7N | 1 247 грн. |
Термопляшка LAKEN Futura Thermo 0,75L Khaki (TE7K) TE7K | 1 247 грн. |
Фляга Laken Futura 0,75л Granite 72-G | 420 грн. |
Фляга Laken Futura 0,75л Transparent 72 | 420 грн. |
Термобутылка Laken Futura 0,75л Red TE7R | 1 247 грн. |
Термопляшка LAKEN Futura Thermo 0,75L Black (TE7N) TE7N | 1 247 грн. |
Модификації Laken Futura 0.75
Ціни на Laken Futura 0.75 |
---|---|---|---|---|
Laken Futura 0.5 0.5 л | від 1 163 грн. | 3 пропозиції | ||
Laken Futura 0.75 0.75 л | від 420 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →