Літня шина Lassa Competus H/P 2 275/40 R20 106Y
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus H/P 2 275/40 R20 106Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus H/P 2 275/40 R20 106Y
Усі ціни 32 →Шина Lassa Competus H/P 2 275/40 R20 106Y XL | 6 019 грн. |
Lassa Competus H/P 2 275/40 R20 106Y XL | 6 167 грн. |
Lassa Competus H/P 2 275/40 R20 106Y XL | 5 910 грн. |
Lassa Competus H/P 2 (275/40R20 106Y) | 6 369 грн. |
Lassa Competus H/P2 275/40 R20 106Y XL | 7 257 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →