Зимова шина Lassa Competus Winter 2 Plus 215/70 R16 100H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus Winter 2 Plus 215/70 R16 100H 215/70 R16 100 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus Winter 2 Plus 215/70 R16 100H
Усі ціни 30 →Шина Lassa Competus Winter 2 Plus 215/70 R16 100H | 3 298 грн. |
Lassa Competus Winter 2+ 215/70 R16 100H | 3 629 грн. |
Lassa Competus Winter 2PLUS 215/70 R16 100H | 3 530 грн. |
Lassa Competus Winter 2 + 215/70 R16 100H | 3 725 грн. |
Зимние шины Lassa Competus Winter 2 Plus 215/70 R16 100H 1002176374 | 3 660 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Competus Winter 2 Plus 215/70 R16 100H
Ціни на Lassa Competus Winter 2 Plus 215/70 R16 100H |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus Winter 2 Plus 215/70 R16 100H | від 3 298 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →