Літня шина Lassa Impetus Sport 215/45 R17 87W
Виберіть розмір шин
Lassa Impetus Sport 215/45 R17 87W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Impetus Sport 215/45 R17 87W
Усі ціни 12 →Lassa Impetus Sport 215/45 ZR17 87W | 3 472 грн. |
Lassa Impetus Sport 215/45 ZR17 87W | 3 392 грн. |
Lassa Impetus Sport (215/45R17 87W) | 3 387 грн. |
Lassa Impetus Sport 215/45 R17 87W 22391 | 3 581 грн. |
Шины Lassa Impetus Sport 215/45 ZR17 87W | 3 570 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →