Зимова шина Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T
Відео 4Фото 3 |
Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T |
|
Легкова зимова автогума для безпечного пересування по дорогах в мінливих погодних умовах холодної пори року. У моделі використовується перевірений роками прийом з V-подібною структурою спрямованого протекторного малюнка, який у відповіді за забезпечення хорошого зчеплення на засніжених дорогах і стабільну поведінку машини в поворотах. Підсилювачами "слизьких" зчіпних властивостей Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T працюють множинні ламелі хвилястої форми, прорізані в блоках протектора.
Плечовини моделі відокремлені від центрального ядра бігової доріжки широкими і об'ємними дренажними каналами для відводу води і талих снігових мас. У комплексі з ними хорошу пропускну здатність забезпечують діагональні канавки від центру до країв протектора. У міру наближення плечовим зонам аквадренажні канавки помітно розширюються. Міцна гумова суміш шини проявляє стійкість на розрив і розтягнення. Гумова суміш автопокришки зберігає еластичність при низьких мінусових температурах вуличного повітря і характеризується тривалим експлуатаційним ресурсом в цілому.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Купити Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T
Усі ціни 7 →Шина Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T | 1 901 грн. |
LASSA Snoways 3 175/70R13 82T | 1 998 грн. |
Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T 72222 | 2 123 грн. |
Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T | 2 031 грн. |
Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T | 2 109 грн. |
LASSA Snoways 3 175/70R13 82T | 2 138 грн. |
Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T | 2 197 грн. |