Литий диск Zorat 3114Z 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
від 2 552 до 3 124 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Zorat 3114Z 7
Характеристики
Zorat 3114Z 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 3114Z 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Сортувати
Литые диски ZW 3114Z R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6 (EP) 1000292122 | 2 688 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 3114Z R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6 EP | 2 748 грн. |
ZW 3114Z 5,5x13/4x98 D58,6 ET25 EP | 2 737 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-3114Z (R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6) EP | 2 993 грн. |
ZW 3114 (R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6) EP | 2 745 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі