Розетка Legrand Valena Classic 770129 сріблястий
Фото 4 | 613 грн. Купити! Розетка TV (телевізійна) проста 1,5 дБ Legrand Valena 770129, колір алюмінМаркетплейс: Rozetka.ua ELECTRO-STARЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Legrand Valena Classic 770129 |
|
Для підключення типу "зірка".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Classic 770129
Ціни на Legrand Valena Classic 770129 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774429 білий | від 410 грн. | 14 пропозицій | ||
Legrand Valena Classic 774329 слонова кістка | від 491 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 770129 сріблястий | від 613 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →