Розетка Legrand Valena Allure 753840 бежевий
Legrand Valena Allure 753840 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 753840 бежевий
Усі ціни 9 →Розетка телефонна Legrand Valena Allure слонова кістка 753840 | 593 грн. |
Legrand Legrand Valena Allure 753840 | 593 грн. |
Розетка RJ45 Кат.5е UTP Valena ALLURE Legrand, Слонова кістка 753840 | 593 грн. |
Розетка Legrand RJ45 Кат.5е UTP Слоновая кость, Valena ALLURE 753840 | 593 грн. |
Legrand 753840 | 589 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Legrand Valena Allure 753840
Ціни на Legrand Valena Allure 753840 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Allure 753840 бежевий | від 589 грн. | 9 пропозицій | ||
Legrand Valena Allure 753740 білий | від 430 грн. | 3 пропозиції | ||
Legrand Valena Allure 753950 чорний | від 669 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →