Розетка Legrand Valena Life 753521 бежевий
Legrand Valena Life 753521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 753521 бежевий
Розетка одномісна Legrand Valena Life слонова кістка з заземленням 753521 | 182 грн. |
Розетка Legrand Valena Life 2К + З 16А 250 В Слонова кістка (753521) | 197 грн. |
Розетка Legrand Valena Life 2К+З, 16А, 250В, Слонова кость (753521) | 174 грн. |
Розетка 2к+3 Valena Life із заземленням слонова кістка [753521] Legrand | 183 грн. |
Модификації Legrand Valena Life 753521
Ціни на Legrand Valena Life 753521 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 753521 бежевий | від 174 грн. | 4 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 753421 білий | від 157 грн. | 12 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 753621 сірий | від 207 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →