від 231 грн.електрична, в монтажну коробку, без рамки, 16 A, 4000 Вт, заземлення, Франція
від 320 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 2 шт, Франція
від 922 грн.комп'ютерна, в монтажну коробку, без рамки, Франція
від 319 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 2 шт, Франція
від 187 грн.електрична, в монтажну коробку, без рамки, 16 A, 4000 Вт, заземлення, Франція
від 436 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 2 шт, Франція
від 832 грн.комп'ютерна, в монтажну коробку, без рамки, Франція
від 227 грн.прохідний, без рамки, перемикачі: клавіші, 1 шт, Франція
від 229 грн.електрична, в монтажну коробку, без рамки, 16 A, 4000 Вт, заземлення, Франція
від 217 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 1 шт, Франція
від 424 грн.телевізійна TV, в монтажну коробку, без рамки, Франція
від 321 грн.прохідний, без рамки, перемикачі: клавіші, 1 шт, Франція
від 755 грн.комп'ютерна, в монтажну коробку, без рамки, Франція
від 265 грн.прохідний, без рамки, перемикачі: клавіші, 1 шт, Франція