Лазерний далекомір Leica DISTO D510 792290
Відео 1Фото 4 |
Leica DISTO D510 792290 без штативштатив |
|
Можливість підключення через Bluetooth
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leica DISTO D510 792290
Усі ціни 6 →Leica Disto D510 | 22 560 грн. |
Leica Disto D510 | 23 124 грн. |
Leica Disto D510 | 23 688 грн. |
Leica Geosystems Dalmierz Laserowy Disto D510 792290 | 31 440 грн. |
Leica Geosystems Dalmierz Laserowy Disto D510 792290 | 32 226 грн. |
Leica Geosystems Dalmierz Laserowy Disto D510 792290 | 33 012 грн. |
Відеоогляди
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Вимірювання трапеції
- Функція додавання/віднімання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (30 останніх вимірювань)
- Функція вимірювання нахилу (до 360°)
- Функція вимірювання похилих об'єктів
- Функція вимірювання висоти
- Режим розмітки
Модификації Leica DISTO D510 792290
Ціни на Leica DISTO D510 792290 |
---|---|---|---|---|
Leica DISTO D510 792290 | від 22 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Leica DISTO D510 package 823199 | від 35 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →