Лазерний далекомір Leica DISTO X3 850833
Відео 1Фото 9 |
Leica DISTO X3 850833 |
|
Вихідних площин для виміру — 4. Bluetooth.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leica DISTO X3 850833
Усі ціни 11 →Лазерний далекомір (РУЛЕТКА) LEICA DISTO X3 | 14 000 грн. |
Leica Disto X3 - Dalmierz Laserowy 850833 | 15 320 грн. |
Leica Disto X3 - Dalmierz Laserowy 850833 | 15 703 грн. |
Leica Disto X3 - Dalmierz Laserowy 850833 | 16 086 грн. |
Лазерний далекомір LEICA DISTO X3 P2P-PACKAGE | 34 000 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Вимірювання трапеції
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (20 останніх вимірювань)
- Функція вимірювання нахилу (до 360°)
- Функція вимірювання висоти
- Режим розмітки
- Таймер
РекомендуємоПорівняти в таблиці →