Лазерний далекомір Leica DISTO D510 package 823199
Відео 1Фото 4 |
Leica DISTO D510 package 823199 без штативштатив |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leica DISTO D510 package 823199
Лазерний далекомір LEICA DISTO D510 PRO PACK | 35 000 грн. |
Leica Geosystems D510 Set 823199 | 35 200 грн. |
Leica Geosystems D510 Set 823199 | 36 080 грн. |
Leica Geosystems D510 Set 823199 | 36 960 грн. |
Відеоогляди
Модификації Leica DISTO D510 package 823199
Ціни на Leica DISTO D510 package 823199 |
---|---|---|---|---|
Leica DISTO D510 792290 | від 22 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Leica DISTO D510 package 823199 | від 35 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →