Лазерний далекомір Leica DISTO D810 touch 792297
Відео 5Фото 4 |
Leica DISTO D810 touch 792297 без штативтримач, штатив |
|
Можливість підключення через Bluetooth v.4.0 (до 10 м). Функція камери (роздільна здатність для фото 900x800 dpi).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leica DISTO D810 touch 792297
Усі ціни 7 →Лазерний далекомір Leica Geosystems DISTO D810 | 32 500 грн. |
Leica Disto D810 | 33 560 грн. |
Leica Disto D810 TRI70 + FTA360 | 43 747 грн. |
Лазерний далекомір LEICA DISTO D810 TOUCH PRO PACK | 45 000 грн. |
Leica Disto D810 Touch 3510001200 | 37 360 грн. |
Leica Disto D810 | 34 399 грн. |
Leica Disto D810 Touch 3510001200 | 38 294 грн. |
Відеоогляди
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Вимірювання трапеції
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (30 останніх вимірювань)
- Функція вимірювання нахилу (до 360°)
- Функція вимірювання похилих об'єктів
- Функція вимірювання висоти
- Функція вимірювання висоти профілю
- Режим розмітки
- Режим маляра
- Функція горизонтального режиму Smart
- Функція вимірювання по зображенню
- Модель Disto D810 — поставляється без кейса, штатива і утримувача
- Модель Exterior Package Disto D810 — поставляється з кейсом, штативом і власником
Модификації Leica DISTO D810 touch 792297
Ціни на Leica DISTO D810 touch 792297 |
---|---|---|---|---|
Leica DISTO D810 touch 792297 | від 32 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Leica DISTO D810 touch Case 806648 | від 42 680 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →