Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 160 Solid Slim (81620)
Відео 1Фото 8 |
Leifheit Pegasus 160 Solid Slim |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Pegasus 160 Solid Slim
Сушарка для білизни Leifheit Pegasus Solid Slim 16 м 81620 | 1 999 грн. |
Каркас для сушіння білизни Leifheit Pegasus 160 Solid Slim 167х87х55см (81 | 2 310 грн. |
Сушка Leifheit 81620 PEGASUS 160 Solid Slim | 2 380 грн. |
Сушарка підлогова Leifheit Pegasus 160 Solid Slim (81620) | 2 380 грн. |
Сушарка для білизни 16 м PEGASUS 160 Solid Slim Leifheit 81620 | 2 737 грн. |
Відеоогляди
Доступні варіанти кольорів:
- Модель 816278 - рожевий
- Модель 81628 - синій
- Модель 81629 - жовтий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →