Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 7Фото 9 |
Представник третього покоління універсальних багатофункціональних планшетів із 10-дюймовим екраном від Lenovo, представлений на ринку у 2022 році. Ключові особливості цієї моделі – великий екран, зручний ультратонкий корпус та досить ємний акумулятор на 7700 мАгод. Але почнемо все ж таки з екрану - 10,61-дюймовий дисплей з IPS матрицею в основі має роздільну здатність 2000х1200 і формат 16 до 10, що забезпечує досить непогану щільність пікселів - 213 ppi.
Наявність сертифікату TÜV Rheinland підтверджує, що екран є максимально комфортним і безпечним для очей. Примітно, що пристрій підтримує можливість підключення стілус Lenovo Precision Pen 2, який істотно розширює можливі сценарії використання планшета, але ось купується він окремо. В основі апаратної частини планшета Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen знаходиться 8-ядерний процесор Helio G80, за графіку відповідає Mali-G52 MC2, а обсяг оперативної пам'яті не перевищує 4 ГБ. Зате власну пам'ять пристрою в об'ємі 128 ГБ можна збільшити ще на 1 ТБ за рахунок підключення карток пам'яті. Подібний пристрій може бути відмінним вибором для домашнього мультимедійного використання. При цьому акустична система представлена чотирма вбудованими динаміками, які забезпечують високу якість та гучність звучання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 109 →Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128 WiFi Storm Grey (ZAAM0132UA) | 7 671 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB125FU 4/128 WiFi (ZAAJ0391UA) Stor | 6 999 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB128FU 4/128GB Storm Grey (ZAAM0132 | 7 431 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128 WiFi Storm Grey (ZAAM0132UA) Z | 7 999 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB128FU 4/128GB Storm Grey (ZAAM0132 | 7 999 грн. |
Написано, що підтримує роботу з картами пам'яті до 1Tb - поставивши карту на 256гб - вона працює лише в режимі перенесення даних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам'яті 64гб передачі даних... Маючи внутрішню пам'ять у 64ГБ і встановивши кілька ігрів планшет пам'ять свою забивши і на тому все.... Непотріб топ за свої гроші Написано, що підтримує роботу з картами пам'яті до 1Tb - поставивши карту на 256гб - вона працює лише в режимі перенесення даних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам'яті 64гб передачі даних... Маючи внутрішню пам'ять у 64ГБ і встановивши кілька ігрів планшет пам'ять свою забивши і на тому все.... Непотріб
Для того, щоб пристрій розпізнав весь об'єм карти пам'яті, перевірте яка файлова система на карті пам'яті (необхідний формат – exFAT). Карти пам'яті працюють набагато повільніше, ніж внутрішня пам'ять і тим паче оперативна пам'ять, тому далеко не кожний додаток або гру можна встановити на карту пам'яті
Відповідь LENOVO на звернення до сервісного центру - Данна модель не підтримує розширення пам’яті планшету за допомогою SD-карт - це особливість данної моделі... Планшет бачить карту пам’яті лише в режимі передачі данних, як внутрішню пам’ять SDкарту вибрати НЕ МОЖНА!!! |
Модификації Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen
Ціни на Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ | від 5 699 грн. | 12 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ / LTE | від 7 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 999 грн. | 112 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE | від 6 999 грн. | 35 пропозицій |