Планшет
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ
Відео 7Фото 9 |
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ
Система:Android 12
Діагональ дисплея:10.61 "
Роздільна здатність:2000х1200 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G80
Камера:8 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7700 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:465 г
Всі характеристики
Характеристики Tab M10 Plus 3rd Gen 64GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ
Усі ціни 13 →Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB125FU 4/64 WiFi (ZAAJ0154UA) Storm | 6 499 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus Gen 3 4/64GB Wi-Fi Storm Grey (ZAAJ0154UA) | 6 450 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/64GB Wi-Fi Storm Grey | 7 099 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus G3 10,61" 4/64GB Szary (ZAAJ0145PL) | 8 774 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3 Gen) 4/64GB Wi-Fi Storm Grey (ZAAJ0042US) | 6 278 грн. |
ще 8 пропозицій
Написано, що підтримує роботу з картами пам'яті до 1Tb - поставивши карту на 256гб - вона працює лише в режимі перенесення даних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам'яті 64гб передачі даних... Маючи внутрішню пам'ять у 64ГБ і встановивши кілька ігрів планшет пам'ять свою забивши і на тому все.... Непотріб топ за свої гроші Написано, що підтримує роботу з картами пам'яті до 1Tb - поставивши карту на 256гб - вона працює лише в режимі перенесення даних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам'яті 64гб передачі даних... Маючи внутрішню пам'ять у 64ГБ і встановивши кілька ігрів планшет пам'ять свою забивши і на тому все.... Непотріб
Для того, щоб пристрій розпізнав весь об'єм карти пам'яті, перевірте яка файлова система на карті пам'яті (необхідний формат – exFAT). Карти пам'яті працюють набагато повільніше, ніж внутрішня пам'ять і тим паче оперативна пам'ять, тому далеко не кожний додаток або гру можна встановити на карту пам'яті
Відповідь LENOVO на звернення до сервісного центру - Данна модель не підтримує розширення пам’яті планшету за допомогою SD-карт - це особливість данної моделі... Планшет бачить карту пам’яті лише в режимі передачі данних, як внутрішню пам’ять SDкарту вибрати НЕ МОЖНА!!! |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen
Ціни на Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ | від 5 699 грн. | 13 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ / LTE | від 7 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 999 грн. | 111 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE | від 6 999 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →