Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWOi518WP
Фото 4 | від 32 044 до 33 540 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 13500, 1.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MT 8
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWOi518WP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWOi518WP
Сортувати
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi518WP) | 32 057 грн. |
Компьютер Dell Optiplex 7010 MT/i5-13500 (210-BFWOi518WP) 210-BFWOi518WP | 32 238 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi518WP) 210-BFWOi518WP | 32 238 грн. |
Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi518WP) 210-bfwoi518wp | 33 540 грн. |
Dell Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi518WP) 210-BFWOi | 32 238 грн. |
Dell Optiplex 7010 MT 210-BFWOi518WP — Десктоп Intel Core i5-13500 14х2.5 | 32 044 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi518WP) | 32 157 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi518WP) 210-BFWOi518WP | 32 177 грн. |
Закрити
Рекомендуємо