Сковорідка Unique UN-5144 22 см
Фото 9 |
Unique UN-5144 |
|
Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5144 22 см
Усі ціни 14 →Сковорідка UNIQUE UN-5144 22 см Високоякісна з кришкою | 886 грн. |
Сковорода UNIQUE UN 5144 22 см із кришкою темний граніт | 789 грн. |
Сковорідка антипригарна UNIQUE UN-5144 22 см із кришкою | 867 грн. |
Сковорода з кришкою з антипригарним покриттям 22 см темний граніт UNIQUE U | 915 грн. |
Сковорода універсальна кругла UNIQUE UN 5144 22 см з кришкою граніт темний | 860 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Unique UN-5144
Ціни на Unique UN-5144 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5142 18 см | від 493 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5143 20 см | від 622 грн. | 14 пропозицій | ||
Unique UN-5144 22 см | від 659 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →