Розетка Videx VF-BNSK1GC-BG графіт
Фото 4 |
Videx VF-BNSK1GC-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK1GC-BG графіт
Усі ціни 9 →Розетка с заземлением Videx Binera черная 24474 | 149 грн. |
Розетка одномісна Videx Binera чорна з кришкою із заземленням VF-BNSK1GС-B | 154 грн. |
Розетка Videx BINERA 1ая с заземлением и крышкой черн (VF-BNSK1GС-BG) VF-B | 202 грн. |
Розетка чорний графіт 1а із заземленням та кришкою BINERA(VF-BNSK1GC-BG) | 139 грн. |
Розетка одинарна із заземленням та кришкою чорний графіт BINERA VF-BNSK1GС | 148 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNSK1GC-BG
Ціни на Videx VF-BNSK1GC-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK1GC-CR бежевий | від 109 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GC-W білий | від 105 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GC-BG графіт | від 139 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GC-SS сріблястий | від 139 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →