Розетка Lezard Mira 701-5252-123 жовтий
Відео 1Фото 7 | 202 грн. Купити! Розетка одинарна з/з з кришкою LEZARD Mira дуб вибілений 701-5252-123ВLampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-5252-123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-5252-123
Ціни на Lezard Mira 701-5252-123 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-123 бежевий | від 94 грн. | 4 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-123 бронзовий | від 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-123 білий | від 94 грн. | 5 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-123 жовтий | від 202 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-123 мідний | від 202 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-123 нержавіюча сталь | від 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-123 сріблястий | від 184 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →