Розетка Videx VF-BNSK2G-SS сріблястий
Фото 5 |
Videx VF-BNSK2G-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2G-SS сріблястий
Усі ціни 11 →Розетка подвійна Videx Binera з заземленням срібний шовк 24902 | 207 грн. |
Розетка двомісна Videx Binera срібний шовк із заземленням VF-BNSK2G-SS | 218 грн. |
Розетка Videx BINERA 2ая с заземлением серебр (VF-BNSK2G-SS) VF-BNSK2G-SS | 218 грн. |
Розетка срібний шовк 2ая із заземленням BINERA(VF-BNSK2G-SS) | 196 грн. |
Розетка подвійна із заземленням срібний шовк BINERA VF-BNSK2G-SS VIDEX | 216 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSK2G-SS
Ціни на Videx VF-BNSK2G-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2G-CR бежевий | від 157 грн. | 16 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-W білий | від 157 грн. | 18 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-BG графіт | від 195 грн. | 15 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-SS сріблястий | від 196 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →