Витяжка LIBERTY THS 6104 B чорний
LIBERTY THS 6104 B чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY THS 6104 B чорний
Усі ціни 8 →LIBERTY THS 6104 B | 5 340 грн. |
LIBERTY THS 6104 B | 5 313 грн. |
Витяжка LIBERTY THS 6104 B | 4 794 грн. |
Кухонная вытяжка Liberty THS 6104 B | 4 860 грн. |
Вытяжка Liberty THS 6104 B | 4 903 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →