Витяжка VENTOLUX Garda 60 IX 700 LED нержавіюча сталь
VENTOLUX Garda 60 IX 700 LED нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Garda 60 IX 700 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Кухонна витяжка Ventolux GARDA 60 INOX (700) LED | 3 111 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 INOX (700) LED | 3 099 грн. |
Кух.витяжка ventolux garda 60 inox (700) led | 3 111 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 INOX (700) LED | 3 111 грн. |
Ventolux GARDA 60 INOX (700) LED GARDA60INOX(700)LED | 3 109 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації VENTOLUX Garda 60 IX 700 LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 IX 700 LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 WH 700 LED білий | від 2 939 грн. | 17 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 IX 700 LED нержавіюча сталь | від 2 545 грн. | 10 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 700 LED чорний | від 2 799 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →