Візочок Lionelo Ingrid
Фото 40 |
Lionelo Ingrid
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:52 см
Всі характеристики
Купити Lionelo Ingrid
Усі ціни 15 →Коляска прогулочная Lionelo Ingrid Green Emerald (LO-INGRID Green EMERALD) | 7 599 грн. |
Коляска Lionelo Ingrid Grey Stone (LO-INGRID GREY STONE) | 7 453 грн. |
Lionelo Ingrid Grey Stone (LO-INGRID GREY STONE) lo-ingrid grey stone | 7 599 грн. |
Коляска Lionelo Ingrid Green Emerald (LO-INGRID GREEN EMERALD) LO-INGRID G | 7 599 грн. |
Lionelo Ingrid Green Emerald IngridGreenEmerald | 7 599 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →