Візочок Lionelo Annet Plus
Відео 2Фото 93 |
Lionelo Annet Plus
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:58 см
Вага в зборі:11.5 кг
Всі характеристики
Купити Lionelo Annet Plus
Усі ціни 55 →Коляска прогулочная Lionelo Annet Plus Golden Moments (LO-ANNET Plus Golde | 8 299 грн. |
Прогулянкова коляска Lionelo Annet (LO-ANNET PLUS LOVIN) | 7 199 грн. |
Прогулянкова коляска Lionelo ANNET PLUS DREAMIN (51594828) LO-ANNET PLUS D | 7 199 грн. |
Коляска Lionelo Annet Plus Dreamin (LO-ANNET PLUS DREAMIN) | 7 030 грн. |
Lionelo Annet Plus Dreamin (LO-ANNET PLUS DREAMIN) lo-annet plus dreamin | 7 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →