Візочок Lionelo Mika 3 in 1
Відео 3Фото 16 |
Lionelo Mika 3 in 1
люлька, прогулянковий блоклюлька, прогулянковий блок, автокрісло
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:10 кг
Всі характеристики
Купити Lionelo Mika 3 in 1
Усі ціни 43 →Коляска 3 в 1 Lionelo Mika Blue Navy | 18 999 грн. |
Універс коляска 3в1 Lionelo (LO-MIKA 3IN1 GREY GRAPHITE) | 18 999 грн. |
Універсальна коляска 3 в 1 Lionelo MIKA 3IN1 BLUE NAVY (49959870) LO-MIKA | 18 999 грн. |
Коляска Lionelo 3 в 1 Mika Blue Navy (LO-MIKA 3IN1 BLUE NAVY) LO-MIKA 3IN1 | 18 999 грн. |
Lionelo 3 in 1 Mika Green Forest (LO-MIKA 3IN1 GREEN FOREST) lo-mika 3in1 | 18 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lionelo Mika
Ціни на Lionelo Mika |
---|---|---|---|---|
Lionelo Mika 2 in 1 | від 16 149 грн. | 37 пропозицій | ||
Lionelo Mika 3 in 1 | від 17 999 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →