Візочок Lionelo Annet
Відео 5Фото 9 |
Стильна прогулянкова коляска від бренду Lionelo, призначена для прогулянок з дітьми вагою до 15 кг. Модель дуже зручна — її можна складати на зразок книжки, що значно полегшує транспортування і зберігання коляски. Кут нахилу спинки регулюється в декількох положеннях, так само, як і довжина підніжки, що дозволяє «адаптувати» коляску під потреби, або вік дитини. Виробником передбачені п'ятиточкові ремені з м'якими накладками в районі плечей — їх довжину теж можна регулювати.
Захисний бампер і додатковий паховий ремінь втримають на одному місці навіть великого і активного малюка. Передня пара коліс поворотні з можливістю фіксації в положенні «прямо». Найбільш колеса гумові, діаметр передніх становить 20 см, а задніх — 28 см. В комплектації моделі передбачені необхідні аксесуари: тепла накидка для ніг, москітна сітка, відділення для покупок і навіть підсклянник. У капюшоні є оглядове вікно, щоб можна було спостерігати за малюком, поки він спить. Коляска Lionelo Annet також оснащена невеликою кишенею на спинці, а її капюшон може опускатися прямо до бампера.
Купити Lionelo Annet
Усі ціни 24 →Коляска Lionelo Annet Concrete | 7 199 грн. |
Прогулянкова коляска Lionelo Annet (LO-ANNET BLUE DENIM) | 7 199 грн. |
Lionelo Annet Black Carbon AnnetBlackCarbon | 7 199 грн. |
Прогулянкова коляска Lionelo Annet Concrete (LO-ANNET (CON) O) | 7 199 грн. |
Коляска Lionelo Annet Stone Caramel | 7 199 грн. |