Візочок Lionelo Ingrid
![]() |
Lionelo Ingrid
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:52 см
Всі характеристики
Характеристики Ingrid
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Ingrid
Усі ціни 38 →Прогулянкова коляска Lionelo Ingrid Grey Stone (5903771706377) 5903771706377 | 7 759 грн. |
Візок Lionelo Ingrid Grey Stone (LO-INGRID Grey STONE) | 7 999 грн. |
Коляска Lionelo Ingrid Black Onyx (LO-INGRID BLACK ONYX) LO-INGRID BLACK ONYX | 8 499 грн. |
| 8 499 грн. |
Lionelo Ingrid Grey Stone IngridGreyStone | 7 759 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →