Моторне мастило Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1 л
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1L |
|
Це моторне масло примітно універсальністю – за словами виробника, його можна використовувати у всіх двигунах бензинового і дизельного типу, в тому числі в двигунах з турбонаддувом або інтеркулером. Розроблено для використання як легкових, так вантажних автомобілях. В'язкість 10w-40 вказує на позасезонну "природу". За складом належить до полусинтетике. Має допуски від таких автовиробників, як Volkswagen і Mercedes-Benz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Купити Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1 л
Усі ціни 10 →Напівсинтетична моторна олива - Super Leichtlauf SAE 10W-40 1л. | 495 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне Super Leichtlauf 10W-40, 1л 1928 | 1 233 грн. |
Моторное масло Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 (1л.) LM-1928 | 425 грн. |
LIQUI MOLY Super Leichtlauf 10W-40 (1л) | 285 грн. |
LIQUI MOLY 1928 | 472 грн. |
0 0 1 4 |
Модификації Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1 л | від 285 грн. | 10 пропозицій | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 4 л | від 1 577 грн. | 11 пропозицій | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 5 л | від 1 744 грн. | 13 пропозицій | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 20 л | від 22 162 грн. | 1 пропозиція |