Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 1 л
Відео 10 |
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 1L |
|
Це 100-відсоткове синтетичне масло створено спеціально для двигунів Volkswagen-Gruppe і Audi, але має допуски також від Citroen, Porsche і Mercedes-Benz. Підходить для будь-як дизельних, так і бензинових двигунів, включаючи також дизельні з турбонаддувом. Заявлений підвищений рівень захисту в широкому діапазоні температур і поліпшені характеристики при холодному пуску двигуна (індекс в'язкості – 5W-40). Згідно з даними виробника, масло відповідає екологічним нормам Євро IV.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 1 л
Усі ціни 19 →Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 (1л) | 1 412 грн. |
Синтетична моторна олива - Top Tec 4200 SAE 5W-30 1л. | 750 грн. |
Олива моторна Liqui Moly TOP TEC 4200 5W-30, 1л (4807664649) | 811 грн. |
Масло моторне синтетичне Top Tec 4200 5W-30, 1л 7660 | 1 901 грн. |
Олива моторна Liqui Moly TOP TEC 4200 5W-30, 1л (4807664649) | 811 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 1 л | від 644 грн. | 19 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 4 л | від 2 463 грн. | 34 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5 л | від 2 570 грн. | 31 пропозиція | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 20 л | від 10 906 грн. | 4 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 60 л | від 30 748 грн. | 11 пропозицій |