Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 л
Відео 2 |
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Позиціонується виробником як масло вищої якості для всіх сучасних легкових автомобілів. Виготовлено на основі комбінації синтетичних масел, тому забезпечує економію палива і підвищений захист двигуна, зменшуючи знос і шуму роботи. Підходить бензиновим і дизельним мотора, також пристосований до роботи в двигунах з сажовими фільтрами. Може похвалитися відмінною "морозостійкістю" і легкотекучестью навіть в морозну погоду – індекс в'язкості 5w-30. В наявності – окремі сертифікації від Madza, Mitsubishi і Ford.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Купити Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 л
Усі ціни 23 →(Подарунок повітряний фільтр) Синтетична моторна олива - Top Tec 4500 5W-3 | 3 036 грн. |
Масло моторное TOP TEC 4500 5W30 5л 2318 | 3 036 грн. |
Масло моторное Liqui Moly TOP TEC 4500 5W-30 (Канистра 5л) 2318 | 3 036 грн. |
Олива моторна Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5л. (4100420023187) 4100420023 | 3 036 грн. |
Моторное масло Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 (5л.) LM-2318 | 2 608 грн. |
Модификації Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 1 л | від 587 грн. | 23 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 л | від 2 466 грн. | 24 пропозиції |