ДБЖ Logicpower LP-U650VA-P 650 ВА (0002436)
Фото 5 |
Logicpower LP-U650VA-P 650 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-U650VA-P 650 ВА
Усі ціни 36 →Источник бесперебойного питания LOGICPOWER U650VA-P | 2 346 грн. |
ИБП LogicPower U650VA-P | 2 346 грн. |
ДБЖ LogicPower LP U650VA-P (390Вт) LP2436 LP2436 | 2 346 грн. |
ДБЖ LogicPower U650VA-P 120204-9 | 2 346 грн. |
ИБП LogicPower LP U650VA-P | 2 346 грн. |
ще 20 пропозицій