Стабілізатор напруги Logicpower LP-W-13500RD 8100 Вт (0010355)
Фото 5 |
Logicpower LP-W-13500RD 8100 Вт
Тип:релейний
Потужність:активна 8100 Вт
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):10 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Logicpower LP-W-13500RD:
- Кількість ступенів стабілізації — 7
Модификації Logicpower LP-W-13500RD
Ціни на Logicpower LP-W-13500RD |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-W-5000RD 3000 Вт | від 3 775 грн. | 43 пропозиції | ||
Logicpower LP-W-8500RD 5100 Вт | від 4 739 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LP-W-13500RD 8100 Вт | від 7 166 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LP-W-17000RD 10200 Вт | від 8 267 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →