Стабілізатор напруги Logicpower LP-W-17000RD 10200 Вт (0010356)
Фото 5 | 7 874 грн. Купити! Стабилизатор напряжения LogicPower LP-W-17000RD (10200Вт/7ступ)Technofox.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. Поскаржитись |
Logicpower LP-W-17000RD 10200 Вт
Тип:релейний
Потужність:активна 10200 Вт
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):10 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Logicpower LP-W-17000RD:
- Кількість ступенів стабілізації — 7
Модификації Logicpower LP-W-17000RD
Ціни на Logicpower LP-W-17000RD |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-W-5000RD 3000 Вт | від 3 780 грн. | 44 пропозиції | ||
Logicpower LP-W-8500RD 5100 Вт | від 4 514 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LP-W-13500RD 8100 Вт | від 7 166 грн. | 15 пропозицій | ||
Logicpower LP-W-17000RD 10200 Вт | від 7 874 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →