Вудилище Lucky John Centrix 18 LJCX-802MLMF
Lucky John Centrix 18 LJCX-802MLMF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Centrix 18 LJCX-802MLMF
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Lucky John CENTRIX 18, 8'0" (2.44) (LJCX-802MLMF) | 1 701 грн. |
Вудлище спінінгове Lucky John CENTRIX 18 8'0" (2.44) (LJCX-802MLMF) | 1 701 грн. |
Вудилище Lucky John Centrix 18 2.44m 5-18g (LJCX-802MLMF) | 1 701 грн. |
Спінінг Lucky John Centrix 18 2.44 (8'0") (LJCX-802MLMF) | 2 268 грн. |
Спінінг Lucky John CENTRIX 18 2.44 (8ь0 ") 5-18 (LJCX-802MLMF) | 2 268 грн. |
Вудилище Lucky John CENTRIX 18 (2.44) (LJCX-802MLMF) | 2 268 грн. |
Спінінг Lucky John CENTRIX 18 2.44 (8ь0 ") 5-18 (LJCX-802MLMF) | 1 701 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →