Вудилище Lucky John Vanrex Jig 21 LJVJ-702MLF (LJVJ-702MLF)
Lucky John Vanrex Jig 21 LJVJ-702MLF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Vanrex Jig 21 LJVJ-702MLF
Усі ціни 6 →Вудлище спінінгове Lucky John Vanrex JIG 21 2.13 (LJVJ-702MLF) | 1 218 грн. |
Вудилище Lucky John Vanrex JIG 21 2.13m 5-21g (LJVJ-702MLF) | 1 218 грн. |
Спінінг Lucky John Vanrex JIG 21 2.13 (LJVJ-702MLF) | 1 624 грн. |
Вудилище спінінгове Lucky John Vanrex JIG 21 5-21/2.13(7'0") (106933) LJVJ | 1 218 грн. |
Вудилище Lucky John Vanrex Jig 21 213 (LJVJ-702MLF) | 1 624 грн. |
Вудлище Lucky John Vanrex JIG 21 5-21 / 2.13 (7 ") (LJVJ-702MLF) | 1 218 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →