Вудилище Lucky John Progress Micro Jig 7 LJPJ-662LM
Lucky John Progress Micro Jig 7 LJPJ-662LM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Progress Micro Jig 7 LJPJ-662LM
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Lucky John Progress Micro Jig 7 1.98 м 2-7 г (LJPJ-662L | 1 109 грн. |
Вудлище спінінгове Lucky John Progress MICRO JIG 7 1.98 (LJPJ-662LM) | 1 109 грн. |
Вудилище Lucky John Progress MicroJig 7 1.98m 2-7g (LJPJ-662LM) | 1 109 грн. |
Спінінг Lucky John Progress Micro Jig 7 1.98 (LJPJ-662LM) | 1 478 грн. |
Спінінг Lucky John Progress Micro Jig 7 1.98 м 2-7 м (LJPJ-662LM) | 1 109 грн. |
Вудилище Lucky John Progress Microjig 7 1,98m 2-7g (LJPJ-662LM) | 1 478 грн. |
Вудилище Lucky John Progress MICRO JIG 7 2-7g/1.98m (LJPJ-662LM) | 1 109 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →