Вудилище Daiwa Ninja-Z Spin 802MFS
Daiwa Ninja-Z Spin 802MFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Ninja-Z Spin 802MFS
Спининговое удилище Daiwa Ninja Z 802MFS 2.40m 10-30gr 11001-05 | 2 410 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Ninja Z 802MFS 2.4 м 10-30 г (11001-05) | 2 410 грн. |
Спінінг Daiwa Ninja Z 802MFS 2.40m 10-30gr | 2 410 грн. |
Спінінг Daiwa Ninja Z 802MFS 2.40м 10-30г / (2161719 / 11001-05) | 2 410 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →